gototopgototop

Kontakty na firmu

Všeobecné informace

Kontakt na brněnskou prodejnu :

Lumír Konečný

Tel.: 603 869 293
lum.konecny (zav) gmail . com
Kancelář: Potocká 7, Brno Kohoutovice
Otevřeno: středa 13.00 - 15.00
(po dohodě i jindy)

IČ: 10536868, Nejsme plátci DPH.

Firma je zapsána u Městského úřadu Ivančice .

Sídlo: Komenského 809/55, 664 64, Dolní Kounice

 

Prodej a servis - bazény:


Příjezd k firmě do Brna:

 

Z dálnice:

 

Varianta č. 1: Exit č. 190 z dálnice D1 - Brno-západ, směr Svitavy, projet tunelem, jet pomalu a držet se směrovek do Kohoutovic. (za tunelem nejet hned DOPRAVA DOLŮ, ale ROVNĚ a DRUHOU odbočkou VPRAVO DOLŮ. Pak nutno vyjet VPRAVO na nejvyšší úroveň křižovatky. Asi po 200m nahoře na křižovatce pak na semaforu doleva, potom se držet směr k hotelu a restauraci Podlesí. Naproti hotelu Podlesí zaparkovat na parkovišti. Délka trasy od výjezdu z dálnice je celkem 6,6 km

 

Varianta č. 2: Exit č. 190 z dálnice D1 - Brno-západ, odbočit směr Kohoutovice - hotel Myslivna, či hotel Podlesí, projet okolo hotelu Myslivna na křižovatku a dát se po hlavní silnici do mírného kopce. Naproti hotelu Podlesí zaparkovat na parkovišti. Délka trasy od výjezdu z dálnice je celkem 6,6 km.

 

Od Svitav přes Pisárky:

 

Od Svitav směrem k BVV vlevo budou koleje tramvaje. Když se dostanete k víceúrovňové křižovatce, musíte se dát do pruhu co je nejvíce vlevo, pak vyjedete na horní úroveň křižovatky a dáte se doprava. Potom se držet směr k hotelu a restauraci Podlesí. Naproti hotelu Podlesí zaparkovat na parkovišti. Délka trasy od výjezdu z křižovatky je celkem cca. 2-3 km.

 

Od Svitav přes Bystrc - od přehrady:

 

Pokud byste se dostali do Bystrce, tak je možnost jet směrem od přehrady do Kohoutovic. V tom případě pojedete asi 2 proudovou silnicí asi tak 2 km, pak odbočíte doleva do prudkého kopce, kde projedete několik ostrých zatáček. Jakmile se dostanete za horizont, musíte jet rovně a podjet most. Pak pojedete asi další 1 km a naproti hotelu Podlesí zaparkujete na parkovišti. Délka trasy od výjezdu z Bystrce je celkem cca. 3-4 km.

 

Z centra okolo BVV přes ul. Hlinky:

 

Když jedete po ulici Hlinky po levé straně máte BVV, tak na velké křižovatce pojedete rovně směr Kohoutovice. Na další křižovatce se semaforem pojedete mírně doprava. Potom se držet směr k hotelu a restauraci Podlesí. Naproti hotelu Podlesí zaparkovat na parkovišti. Délka trasy od výjezdu z křižovatky je celkem cca. 2-3 km.

 


Mapa na portále mapy.cz

 

Údaje pro GPS navigaci:
49°11'30.96"N
16°32'21.22"E
Návštěvnost


TOPlist

Odkazy


Infrapenely

Moderní způsob vytápění pomocí infrapanelů.

Virtuální sídlo pro firmy

Sídla pro firmy a živnostníky v Brně a Praze. Virtuální trvalé pobyty.

Odkaz zde?

Chcete odkaz zde? Kontaktujte nás na AliasProfiCZ()gmail.com

Vyhledávání


KontaktyLumír Konečný
Tel.: 603 869 293
lum.konecny (zav) gmail . com

Kancelář:
Potocká 7, Brno Kohoutovice

Otevřeno:
středa 13.00 - 15.00
(po dohodě i jindy)

Náhodný obrázekCopyright www.abc-bazeny-sauny.cz | Podmínky použití stránek a možnost citací textů ze stránek. | Reklama na poradenském fóru
Veškerý obsah je chráněn autorskými právy.