gototopgototop
Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?
DolůStránka: 1
Téma: Tak jaké jsou zkušenosti?
#1
Anonymous (host)

Tak jaké jsou zkušenosti? 17/09/2007 10:33  
Dobrý den všem,
tak jaké jsou zkušenosti na konci koupací sezony? Pořád o tom uvažuji, že bych to koupil na příští sezonu. Mám bazén 28 m3 izolovanej. Tak budu rád za poznatky všech majitelů.
Mám teď možnost ho koupit za nějakých 14.000,- zabalené v záruce. Co vi na to a na co koukat když je to z druhé ruky?
Díky za všechny rady a poznatky.
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
#2
Anonymous (host)

Re: Tak jaké jsou zkušenosti? 17/09/2007 10:35  
tak se stala chyba???? Mluvím o tepelném čerpadle od mountfildu. Omlouvám se za založení nového tématu. Mělo to patřit již k založenému.
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
#3
Anonymous (host)

tepelné čerpadlo 12/10/2007 00:38  
Dobrý den všem,
tak jaké jsou zkušenosti na konci koupací sezony? Pořád o tom uvažuji, že bych to koupil na příští sezonu. Mám bazén 28 m3 izolovanej. Tak budu rád za poznatky všech majitelů.
Mám teď možnost ho koupit za nějakých 14.000,- zabalené v záruce. Co vi na to a na co koukat když je to z druhé ruky?
Díky za všechny rady a poznatky.


Odesílám odpověď na používání čerpadla od Mountfieldu. Určitě si ho pořiďte. Máme ho první sezonu. Na jaře jsme ho moc nepoužívali, protože jsme bazén teprve dodělávali. Dnes je 11.srpna a já jsem před chvílí vylezla z bazénu, kde máme ještě 32 st. teplou vodu. Máme mobilní zastřešení, výška 120cm a objem vody v bazénu cca 30m3. A to jsme ještě položeni v nadmořské výšce 650m. Pořídili jsme si ještě bublinkovou solární plachtu a na noc nebo přes den když nesvítí slunce bazén zakryjeme. V teplejších dnech - asi tak do konce září jsme přitápěli pouze přes noc, dnes nám to běží celý den. Je sice pravda, že spotřeba elektriky je trochu vyšší, ale já už to raději nesleduji, protože to nádherné a teplé koupání za to opravdu stojí.
Jinak mohu ještě dodat, že z teploty vody 22st se během 3 dnů voda oteplí na 26st, při venkovní teplotě kolem 18 - 20 st. přes den. V noci bylo od 6-8st. Toto je však podle mého názoru docílit pouze u bazénů s mobilním zastřešením.
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
NahoruStránka: 1




Návštěvnost


TOPlist

Odkazy


Infrapenely

Moderní způsob vytápění pomocí infrapanelů.

Virtuální sídlo pro firmy

Sídla pro firmy a živnostníky v Brně a Praze. Virtuální trvalé pobyty.

Odkaz zde?

Chcete odkaz zde? Kontaktujte nás na AliasProfiCZ()gmail.com

Vybíráme



Vyhledávání


Kontakty



Lumír Konečný
Tel.: 603 869 293
lum.konecny (zav) gmail . com

Kancelář:
Potocká 7, Brno Kohoutovice

Otevřeno:
středa 13.00 - 15.00
(po dohodě i jindy)

Náhodný obrázek


Copyright www.abc-bazeny-sauny.cz | Podmínky použití stránek a možnost citací textů ze stránek. | Reklama na poradenském fóru
Veškerý obsah je chráněn autorskými právy.