gototopgototop
Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?
DolůStránka: 1
Téma: Chtěla bych poradit jaký testr nebo PH metr si mám koupit
*
#1
novotna (Uživatel)
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Chtěla bych poradit jaký testr nebo PH metr si mám koupit 31/05/2011 19:30 Karma: 0
Vodu máme dost teplou a udržet ji pruzračnou je dost velký problém .Máme kapičkový testr i tabletkovy ,připadá mi ,že neukazují přesně.Prosím poradte mi jaký si mám koupit , abychom mohli rychle reagovat na stav vody.Jestli je dobrý PH metr ,nebo fotometr .Předem děkuji Novotná
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
#2
Pavel Dostál (Administrátor)
Administrátor
Příspěvky: 1242
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Bazény, sauny Narozeniny: 01.01.1974
Re: Chtěla bych poradit jaký testr nebo PH metr si mám koupit 31/05/2011 20:18 Karma: 3
Dobrý večer. Pokud chcete něco kvalitnějšího, tak lze pořídit elektronický testr na pH, ORP (čistota vody) a teplotu.
www.abc-bazeny-sauny.cz/obchod/elektroni...ty-ad14-p-20312.html
Pouze pH a teplotu vody lze změřit el. testerem www.abc-bazeny-sauny.cz/obchod/elektroni...ty-ad12-p-20311.html

Volný chlor je ale potřeba měřit něčím jiným. Fotometry jsou vcelku drahé - několik tisíc až desetitisíce korun. Jsou určeny pro profesionální použití.

U klasických tabletových, proužkových nebo tabletových testerů je potřeba dávat pozor na co jsou určeny. Některé měří celkový chlor, což není stejné jako volný chlor, který je potřeba. Pozor také na stáří. Nejlépe jsou na tom asi tabletové testery, protože ty mají tablety zalepeny v obalu. Naopak u proužkových a kapičkových testerů po otevření je vhodné je vypotřebovat včas. Přesnost vcelku jde, ale jde také o to že každý člověk má jiný cit pro barvy a stupnice na obalu nebude také 100 %.
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Zveřejňujeme soukromou a komerční inzerci.
Soukromý textový inzerát zde na fóru, cena 100 Kč za příspěvek na 1 měsíc.
Komerční textový inzerát zde na fóru s odkazem, cena 200,- Kč za příspěvek na 1 měsíc.
Slevy na více měsíců, nebo více inzerátů.
Příspěvek možno zadat do jakékoliv kategorie fóra.
#3
mracikzNR (Uživatel)
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Re: Chtěla bych poradit jaký testr nebo PH metr si mám koupit 01/06/2011 09:07 Karma: 1
Dobrý deň,
Ja mam obyčajny klasicky tabletovy tester, ktory meria ja pH a tak isto meria aj Chlor. Chlor meria sice celkovy, ale po pridani dalsej tabletky DPD 3 priamo do meranej vzorky, sa po odpočítaní nameranej hodnoty, da chlor ktory potrebujete
Tento tester bol súčastotu Baličku START ktory obsahoval tablety Triplex Mini, Shock Chlor, a pH - .
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
#4
LubosHa (Uživatel)
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Re:Chtěla bych poradit jaký testr nebo PH metr si mám koupit 03/06/2015 00:22 Karma: 0
Nedovolená reklama smazána.
Pokud chcete inzerovat pište na aliasproficz () gmail.com
Administrátor
 
Poslední úprava: 03/06/2015 08:38 Provedl: Pavel Dostál.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
NahoruStránka: 1




Návštěvnost


TOPlist

Odkazy


Infrapenely

Moderní způsob vytápění pomocí infrapanelů.

Virtuální sídlo pro firmy

Sídla pro firmy a živnostníky v Brně a Praze. Virtuální trvalé pobyty.

Odkaz zde?

Chcete odkaz zde? Kontaktujte nás na AliasProfiCZ()gmail.com

Vybíráme



Vyhledávání


Kontakty



Lumír Konečný
Tel.: 603 869 293
lum.konecny (zav) gmail . com

Kancelář:
Potocká 7, Brno Kohoutovice

Otevřeno:
středa 13.00 - 15.00
(po dohodě i jindy)

Náhodný obrázek


Copyright www.abc-bazeny-sauny.cz | Podmínky použití stránek a možnost citací textů ze stránek. | Reklama na poradenském fóru
Veškerý obsah je chráněn autorskými právy.