gototopgototop
Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?
DolůStránka: 1
Téma: Vysávání bazénu
#1
Pavel Dostál (Administrátor)
Administrátor
Příspěvky: 1242
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Bazény, sauny Narozeniny: 01.01.1974
Vysávání bazénu 18/09/2005 21:20 Karma: 3
Převzato z diskuse portálu http://www.abc-bazeny-sauny.cz

Název příspěvku: Jak často vysáváte bazén? č.1 22.01.04 čas: 17:39 OPERÁTOR reagovat na příspěvek Napište do diskuse, jak často používáte vysavač, a co děláte proto, aby jste si ušetřili práci, případně jaký vysavač používáte (ruční, poloautomatický, automatický - typ)?

Název příspěvku: Jak často vysáváte bazén? č.2 23.01.04 čas: 21:58 anonym reagovat na příspěvek Měl jsem normální vysavač, ale pořídili jsme si vysavač, který vysává stěny a dno, je to docela dobrý, ale byl drahý kolem 20 tisíc. Vysáváme jednou týdně.





Název téma: Jak často vysáváte bazén?
č.2 01.05.04 čas: 20:22 Peterka reagovat na příspěvek
Automat se nám zdá zbatečně drahý (cca. 50 tis.), bohatě nám postačuje poloautomatický vysavač. Typ. Baracuda vyšel nám na 18 tis. Pořídili jsme si také mobilní zastřešení, kvůlu úniku teploty a spadu listí.





Název téma: Jak často vysáváte bazén?
č.3 28.03.05 čas: 12:04 martin reagovat na příspěvek
Mám hydromasážní bazén s horním odtokem- tedy při flokulaci nevysávám. Mám však problémy s chemií. Neznám flokulátor který sráží na hladině a odtok je zajištěn směrem shora. Nemůžete poradit?





Název téma: Jak často vysáváte bazén?
č.4 28.03.05 čas: 12:20 admin reagovat na příspěvek
Bohužel o tom jsem neslyšel, znamenalo by to, že shluklé nečistoty budou lehčí než voda a to si myslím že se nestane, resp. že takový přípravek neexistuje.

Zkuste se zeptat přímo dodavatelů whirlpoolů, kteří by s tím mohli mít větší zkušenosti.

Domnívám se , že částečně by mohlo pomoci pustit při filtraci masážní systém, který by vodu zvířil natolik, že by shluklé i těžší částice vlivem proudění v celém bazénu mohli jít i přes přepad. Je to ovšem jen má domněnka. Zkušenosti s tím bohužel nemám.
Dal by se použít také externí vysavač s vlastním filtrem, který by vysával i ze dna.
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Zveřejňujeme soukromou a komerční inzerci.
Soukromý textový inzerát zde na fóru, cena 100 Kč za příspěvek na 1 měsíc.
Komerční textový inzerát zde na fóru s odkazem, cena 200,- Kč za příspěvek na 1 měsíc.
Slevy na více měsíců, nebo více inzerátů.
Příspěvek možno zadat do jakékoliv kategorie fóra.
NahoruStránka: 1




Návštěvnost


TOPlist

Odkazy


Infrapenely

Moderní způsob vytápění pomocí infrapanelů.

Virtuální sídlo pro firmy

Sídla pro firmy a živnostníky v Brně a Praze. Virtuální trvalé pobyty.

Odkaz zde?

Chcete odkaz zde? Kontaktujte nás na AliasProfiCZ()gmail.com

Vybíráme



Vyhledávání


Kontakty



Lumír Konečný
Tel.: 603 869 293
lum.konecny (zav) gmail . com

Kancelář:
Potocká 7, Brno Kohoutovice

Otevřeno:
středa 13.00 - 15.00
(po dohodě i jindy)

Náhodný obrázek


Copyright www.abc-bazeny-sauny.cz | Podmínky použití stránek a možnost citací textů ze stránek. | Reklama na poradenském fóru
Veškerý obsah je chráněn autorskými právy.