gototopgototop
Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?
DolůStránka: 1
Téma: Srovnání filtrací
#1
Pavel Dostál (Administrátor)
Administrátor
Příspěvky: 1242
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Bazény, sauny Narozeniny: 01.01.1974
Srovnání filtrací 21/06/2007 09:54 Karma: 3
[b]<br>Srovnání výkonů filtrací podle mnoha různých kritérií můžete nalézt na adrese:<br>[url=http://www.abc-bazeny-sauny.cz/download-bez/ABC-srovn%E1n%ED-filtrac%ED-1.pdf" title="srovnání filtrací podle vel. bazénu, plnění, velikosti, rozměru šachty, výkonu atd. - přehledně" target="_blank]http://www.abc-bazeny-sauny.cz/download-bez/ABC-srovnání-filtrací-1.pdf[/url][/b]
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Zveřejňujeme soukromou a komerční inzerci.
Soukromý textový inzerát zde na fóru, cena 100 Kč za příspěvek na 1 měsíc.
Komerční textový inzerát zde na fóru s odkazem, cena 200,- Kč za příspěvek na 1 měsíc.
Slevy na více měsíců, nebo více inzerátů.
Příspěvek možno zadat do jakékoliv kategorie fóra.
#2
sejlasejla (Uživatel)
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Re:Srovnání filtrací 06/06/2012 19:39 Karma: 0
Dobrý den chtěl bych se zeptat koupili jsme před třema rokama bazen s pískovou filtraci ProStar4, ale bohužel letos jsme po instalaci zjistili, že nám protéká voda mezi vrchní otočnou částí (modrou) a tou částí pod ní(bílou).Volal jsem na prodejnu v Praze a tam mi bylo řečeno, že je to špatné těsnění, ale bohužel, že si musíme zakoupit celé víko za 1700,-Kč.
Je mi trochu divné, že jsem ten den byla již třetí, která toto těsnění potřebuje - což znamená, že je to závada častá a přesto není ke koupi?
Docela mě sklamalo když prodavač přiznal že ohledně tohoto problému volá spousta lidí a že máme být rádi že nám to vubec vydrželo i na začatek třetí sezony.Opravdu nejde někde sehnat pouze to těsnění??? Předem děkuji za nějakou radu či odpověď.
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
#3
Pavel Dostál (Administrátor)
Administrátor
Příspěvky: 1242
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Bazény, sauny Narozeniny: 01.01.1974
Re:Srovnání filtrací 06/06/2012 20:30 Karma: 3
Dobrý den, musím Vás zklamat, ale celá společnost se ubírá směrem, čím levnější, tím lepší. Tímto směrem se ubírají výrobci, dovozci, prodejci. Jedni jsou tlačeni druhými.

Co tím chci říci. Dnes nikomu nejde o kvalitní výrobek, ale aby to bylo co nejlevnější a tak se prodává lecos. Navíc náhradní díly nikdo nechce řešit, protože je jednodušší říci, kupte si to nové. Ten kdo pak náhodou už prodává náhradní díly, tak je většinou koupí drahé a ještě si na to musí přirazit, takže výsledná cena je odstrašující.

Výrobci nemají povinnost náhradní díly dodávat, takže je klidně možné, že náhradní díl opravdu k dispozici není. Co se týká Prostar4, tak jsme ji nikdy neprodávali, takže nevím. Moje zkušenosti jsou všeobecné a přes 10 let. Každým rokem se to zhoršuje. Je to dlouhodobá daň za to, že každý chce všechno co nejlevnější, ale to se někde za čas musí projevit.

Je to frustrující pro všechny strany - uživatel - mo prodejce - vo prodejce - výrobce. Začarovaný kruh.

Nicméně zkuste zjistit jestli je to těsnění O-kroužek, tak ten by se možná dal sehnat nebo slepit. Pokud je to těsnění vícecestného ventilu, tak docela pochybuji, pokud dodavatel řekl, že to nemá.
 
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Zveřejňujeme soukromou a komerční inzerci.
Soukromý textový inzerát zde na fóru, cena 100 Kč za příspěvek na 1 měsíc.
Komerční textový inzerát zde na fóru s odkazem, cena 200,- Kč za příspěvek na 1 měsíc.
Slevy na více měsíců, nebo více inzerátů.
Příspěvek možno zadat do jakékoliv kategorie fóra.
NahoruStránka: 1




Návštěvnost


TOPlist

Odkazy


Infrapenely

Moderní způsob vytápění pomocí infrapanelů.

Virtuální sídlo pro firmy

Sídla pro firmy a živnostníky v Brně a Praze. Virtuální trvalé pobyty.

Odkaz zde?

Chcete odkaz zde? Kontaktujte nás na AliasProfiCZ()gmail.com

Vybíráme



Vyhledávání


Kontakty



Lumír Konečný
Tel.: 603 869 293
lum.konecny (zav) gmail . com

Kancelář:
Potocká 7, Brno Kohoutovice

Otevřeno:
středa 13.00 - 15.00
(po dohodě i jindy)

Náhodný obrázek


Copyright www.abc-bazeny-sauny.cz | Podmínky použití stránek a možnost citací textů ze stránek. | Reklama na poradenském fóru
Veškerý obsah je chráněn autorskými právy.