gototopgototop

Seo, spolupráce, výměna odkazů, Page Rank Google

Všeobecné informace

Výměna odkazů je důležitá pro tzv. Page Rank


 

O co jde?

Přes všechny klady Vašich internetových prezentací není investice od webového sídla k ničemu, pokud Vás nikdo na internetu nenajde. Na to se používají interntové katalogy a vyhledávače. Google a Jyxo jsou právě fulltextové vyhledávače, které dnes nejsou určitě zanedbatelné a přiklání se k nim stále větší procento internetových návštěvníků. Např. portál Seznam používá v současné době k vyhledávání fulltextem také Google.

Jak tedy zlepšit umístění na těchto vyhledávačích?

Každý vyhledávač používá k řazení stránek určitý algoritmus. Většinou jsou tyto algoritmy tajné, ale např. právě Google sám uvádí, že používá v algoritmu mimo jiné tzv. PageRank. Tudíž čím lepší Page Rank, tím teoreticky vyšší umístění ve výsledcích hledání.

Co je PageRank URL?

Velmi zjednodušeně řečeno je to kvalitativní hodnota Vaší stránky pro vyhledávač Google, podle které řadí různě kvalitní stránky na různé pozice. Velkým kritériem pro dobrou pozici mimo obsahu vlastní prezentace je i počet zpětných odkazů na Váši stránku. Další informace o optimalizaci a seo můžete nalézt v konferenci SEO NA WEBU ( Marek Prokop - SOVA v síti ) na adrese seo.nawebu.cz.

Návštěvnost


TOPlist

Odkazy


Infrapenely

Moderní způsob vytápění pomocí infrapanelů.

Virtuální sídlo pro firmy

Sídla pro firmy a živnostníky v Brně a Praze. Virtuální trvalé pobyty.

Odkaz zde?

Chcete odkaz zde? Kontaktujte nás na AliasProfiCZ()gmail.com

Vyhledávání


KontaktyLumír Konečný
Tel.: 603 869 293
lum.konecny (zav) gmail . com

Kancelář:
Potocká 7, Brno Kohoutovice

Otevřeno:
středa 13.00 - 15.00
(po dohodě i jindy)

Náhodný obrázek


Copyright www.abc-bazeny-sauny.cz | Podmínky použití stránek a možnost citací textů ze stránek. | Reklama na poradenském fóru
Veškerý obsah je chráněn autorskými právy.