gototopgototop

Bazénové vysavače - ruční, poloautomatické a automatické vysavače pro bazény

Bazény

Automatické a poloautomatické vysavače bazénů

Vysavače nečistot - druhy

Většina zákazníků, kteří si pořídí bazén začíná u klasického ručního vysavače, který je do začátku nejnutnější doplněk ke každému bazénu. Tento vysavač je složen z hadice, která se připojí k sací trysce, případně ke skimmeru, hlavy vysavače a teleskopické tyče. Princip je takový, že čerpadlo saje vodu včetně nečistot. Přestože je ruční vysavač tak jak tak nutný, většina uvažuje v zápětí o něčem pohodlnějším, co jim usnadní práci. Pak přicházejí v úvahu poloautomatické vysavače např. Baracuda SG Plus (v současné době nejoblíbenější a nejprodávanější poloautomatický vysavač svého druhu), nebo automacický vysavač - robot Dolphin 2001, 2002 atd. (opět jeden z oblíbených vysavačů se svým vnitřním pohonem a filtrem).

Jednotlivé druhy dle cen:

 • Ruční vysavač - cca. 2-3 tis. dle druhu a velikosti
  (hadice, hlava vysavače, teleskopiská tyč, např. Ocean de LUXE)

 • Poloautomactické vysavače - od 10 tis. dle druhu a schopností
  ( Baracuda Super Genius Plus, Baracuda Voyager, Twister, Polaris, atd. )
  Jejich schopnosti jsou takové, že během určité doby (několika hodin) sami vysají nečistoty (kal, řasy atd.) z cca. 95%, zbytek je nutno většinou vysát ručním vysavačem. Některé poloautomatické vysavače jsou určeny i k vysávání stěn. Jejich hlavní výhodu vidíme v tom, že údržbu bazénu sníží na minimum.

 • Automatické vysavače - roboti - od od 58 tis.
  ( Dolphin 2001, 2002, 3001, 3002, Diagnostic, Dynamic, Cybernaut, Aquabot atd. )
  Jejich schopnosti jsou většinou podobné, některé mají i transportní vozík a dálkové ovládání, jsou vybaveny vlastním textilním filtrem s čerpadlem a vlastním pohonem, takže nejsou závislé na filtru bazénu. Jsou řízeny mikroprocesorem, který řídí pohyb robota v bazénů. Čistí dno i stěny. Je napájen bezpečným nízkým napětím.


Ruční, poloautomatické a automatické vysavače bazénů ( roboty ) můžete nelézt v našem internetovém obchodě na adrese: http://www.abc-bazeny-sauny.cz/obchod/bazeny-vysavace-bazenu-c-1_36.html

Návštěvnost


TOPlist

Odkazy


Infrapenely

Moderní způsob vytápění pomocí infrapanelů.

Virtuální sídlo pro firmy

Sídla pro firmy a živnostníky v Brně a Praze. Virtuální trvalé pobyty.

Odkaz zde?

Chcete odkaz zde? Kontaktujte nás na AliasProfiCZ()gmail.com

Vyhledávání


KontaktyLumír Konečný
Tel.: 603 869 293
lum.konecny (zav) gmail . com

Kancelář:
Potocká 7, Brno Kohoutovice

Otevřeno:
středa 13.00 - 15.00
(po dohodě i jindy)

Náhodný obrázekCopyright www.abc-bazeny-sauny.cz | Podmínky použití stránek a možnost citací textů ze stránek. | Reklama na poradenském fóru
Veškerý obsah je chráněn autorskými právy.